כל מה שרציתם לשאול...


המייקטק הוא מקום לעשייה דיגיטלית לילדים ובני נוער. המייקטק נועד לעודד יצירתיות עם טכנולוגיה אצל ילדים דרך פרויקטים מעשיים, פיזיים ודיגיטליים. המקום, הוא מרחב ליצירה ולמידה א-­פורמלית­ בו הילד מקבל את מירב החופש האפשרי לניסוי וטעייה, תוך הדרכה והכוונה של "מנטורים" בוגרים­ תלמידי כיתות י'-­יא' בתוכנית מעורבות חברתית.
בסניף הדר יוסף הכניסה מותנת בתשלום ובהרשמה מראש. בעתיד ייתכנו סניפים נוספים.
לילדים ובני נוער מכיתה ג' ומעלה. חלק מהתוכנות הן באנגלית ורמת הקושי הקוגנטיבית הנדרשת מותאמת לגילאים אלו. יש להשאיר את הילדים לבד כדי לאפשר להם ליצור במיטב התנאים.
כיום המייקטק נמצא בבית פרנקפורט, קיציס 23 בתל אביב. שעות הפעילות הן: 16:00-19:00. אנו צפויים להתרחב בקרוב לשאר הארץ. נעדכן בהמשך.
המנטורים הם תלמידי כיתות י ויא מבתי הספר העירוניים. המנטורים עוברים הכשרה מעמיקה הן על התכנים והן על ההדרכה הנדרשת מהם. מי שאחראי על המנטורים הם סטודנטים מהמרכז הבינתחומי הרצליה.
הפעילויות במייקטק היא בתחומים טכנולוגיים שונים. אנו דוגלים בשילוב יצירתיות עם טכנולוגיה וזה מתבטא בתוכן. יש במייקטק שתי מדפסות תלת מימד, ערכות אלקטרוניקה פשוטות, יצירה עם נורות ועוד... היכנסו לעמוד הפעילויות כדי לקרוא עוד